Την Κυριακή 2 Ιουλίου ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Βεροίας,Ναούσης και Καμπανίας κ.Παντελεήμων λειτούργησε και κήρυξε τον θείο λόγο στον Ιερό Ναό Αγίων Αναργύρων Στενημάχου.
Αρχιερατική Θεία Λειτουργία στον Στενήμαχο Ημαθίας. (φωτο)
![Stenhmaxos.2017.jpg](https://imverias.gr/wp-content/uploads/2017/07/Stenhmaxos.2017.jpg)
Την Κυριακή 2 Ιουλίου ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Βεροίας,Ναούσης και Καμπανίας κ.Παντελεήμων λειτούργησε και κήρυξε τον θείο λόγο στον Ιερό Ναό Αγίων Αναργύρων Στενημάχου.