Βασιλόπιτα για τη Διεύθυνση Βθμιας Εκπαίδευσης Ημαθίας
![](https://imverias.gr/wp-content/uploads/2024/01/Vasilopita_Bthmias_Jan_2024_-101-scaled.jpg)
Την Παρασκευή 19 Ιανουαρίου το μεσημέρι ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Βέροιας, Ναοιύσης και Καμπάνιας κ. Παντελεήμων έκοψε τη βασιλόπιτα της Διεύθυνσης βθμιας Εκπαίδευσης Ημαθίας στην αίθουσα Mansa στην Εληά.
Ο Σεβασμιώτατος ευχήθηκε στον Διευθυντή κ. Αθ. Αλατζόγλου και όλα τα στελέχη υγεία και επιτυχία στο σημαντικλο Μέργο που επιτελούν. Ακολούθησε γεύμα που παρέθεσε η Διεύθυνση.
ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ